utorok 18. októbra 2016

Módny kalendár: Sedemdesiatky & Basics

Ak máte chuť vpustiť do svojho šatníka závan 70. rokov, stavte na zvonáče. Rozšírené nohavice s vyšším pásom k tomuto obdobiu neodmysliteľne patria a čo je najlepšie, dokážu krásne predĺžiť postavu a vyzdvihnúť ženské krivky. nohavice nie sú to jediné, čo môže byť do zvona. Aj rukávy tohto tvaru sú originálnym módnym výstrelkom, po ktorom by tie odvážnejšie určite mali siahnuť.


Pre niektoré z nás roláky nikdy z módy nevyšli, iné ich už dávno odložili na dno skrine. Túto jeseň je však najvyšší čas znova tento kúsok vytiahnuť na svetlo sveta. Roláky sú späť a nestratili nič zo svojich super vlastností ako je praktickosť, pohodlnosť a pri správnom výbere aj schopnosť zoštíhľovať.


Plisované sukne sa toto leto znova tešili veľkému úspechu a ani na jeseň ich nemusíme hneď vyraďovať zo svojich šatníkov. V kombinácii s členkovými čižmičkami a koženou bundou získate štýlový jesenný retro outfit. Je to univerzálny kúsok, ktorý sa hodí do práce, na každodenné nosenie ale aj na večerný drink.


Kožušiny a kožušinové doplnky sú opäť veľkým hitom sezóny. A nebojte sa siahnuť ani po farebnejšom kúsku, či extravagantnom zvieracom vzore. Je načase trocha sa odviazať v duchu bláznivého obdobia 70. rokov! 


autor: Petra, zdroj: pinterest